Coneix l'equip

Direcció general

Marta Poll
Directora
marta.poll@salutmental.org

Àrea de serveis a entitats i persones i innovació

Àrea de serveis a les entitats i projectes

Carles Bonete
Responsable de programes sociocomunitaris
carles.bonete@salutmental.org

Bàrbara Mitats
Responsable de programes de formació i recerca
barbara.mitats@salutmental.org

Albert Alonso
Tècnic del programa d’enfortiment del teixit associatiu
albert.alonso@salutmental.org

Jèssica López
Tècnica de projectes
jessica.lopez@salutmental.org

Ares Sánchez
Tècnica de projectes
ares.sanchez@salutmental.org

Kenny Carmona
Tècnic de projectes
kenny.carmona@salutmental.org

Àrea d’atenció a les persones

Cristina Páez
Directora de l’Àrea d’atenció a les persones
cristina.paez@salutmental.org

Clubs Socials

Judith Benítez
Suport als Clubs Socials
judith.benitez@salutmental.org

Club Social El Far – La Garriga

Judit Capella
Coordinadora Club Social El Far – La Garriga
judit.capella@salutmental.org

Marga Castells
Auxiliar Club Social El Far – La Garriga
marga.castells@salutmental.org

Club Social Espai 3 – Cornellà

Ana Belén Páramo
Coordinadora Club Social Espai 3 – Cornellà
anabelen.paramo@salutmental.org

Dídac Nierga
Tècnic Club Social Espai 3 – Cornellà
didac.nierga@salutmental.org

Belén Sánchez
Tècnica Club Social Espai 3 – Cornellà
belen.sanchez@salutmental.org

Club Social Tu Tries – Mataró

Íngrid Donoso
Coordinadora Club Social Tu Tries – Mataró
ingrid.donoso@salutmental.org

Gerard Prats
Tècnic Club Social Tu Tries – Mataró
gerard.prats@salutmental.org

Silvia Salvador
Tècnica Club Social Tu Tries – Mataró
silvia.salvador@salutmental.org

Club Social La Llum – Mollet del Vallès

Montserrat López
Coordinadora Club Social La Llum – Mollet del Vallès
montse.lopez@salutmental.org

Montse Álvarez
Tècnica Club Social La Llum – Mollet del Vallès
montse.alvarez@salutmental.org

Ester Cortés
Tècnica Club Social La Llum – Mollet del Vallès
ester.cortes@salutmental.org

Club Social El Llorer – El Vendrell

Judith Benítez
Coordinadora Club Social El Llorer – El Vendrell
judith.benitez@salutmental.org

Rocío Arias
Tècnica Club Social El Llorer – El Vendrell
rocio.arias@salutmental.org

Club Social Egara – Terrassa

Hanna Crespo
Coordinadora Club Social Egara – Terrassa
hanna.crespo@salutmental.org

Cristina Altaba
Tècnica Club Social Egara – Terrassa
cristina.altaba@salutmental.org

Daniel Barruelo
Tècnic Club Social Egara – Terrassa
daniel.barruelo@salutmental.org

Club Social Gramenet

Cristina Hernández
Coordinador Club Social Gramenet
cristina.hernandez@salutmental.org

Valentina García
Tècnica Club Social Gramenet
valentina.garcia@salutmental.org

Joel Pérez
Tècnic Club Social Gramenet
joel.perez@salutmental.org

Programes de joves

Ana Belén Páramo
Suport als programes de joves
anabelen.paramo@salutmental.org

Marina Montasell
Responsable del programa XarXaJoves Barcelona
marina.montasell@salutmental.org

Michelle Glowakrzywo
Responsable del programa XarXaJoves Barcelonès Nord
michelle.glowakrzywo@salutmental.org

Carolina Salvador
Responsable del programa XarXaJoves Cornellà
carolina.salvador@salutmental.org

Ariadna Folch
Responsable Ocell de Foc Volant (Terrassa)
ariadna.folch@salutmental.org

Maria Morales
Responsable Ocell de Foc Tàngram (Santa Coloma de Gramenet)
maria.morales@salutmental.org

Serveis Sociocomunitaris

Raquel Arilla
Responsable de serveis sociocomunitaris
raquel.arilla@salutmental.org

Kenny Carmona
Tècnic de suport a l’autonomia
kenny.carmona@salutmental.org

Activa’t per la salut mental

Cristina Conejo
Coordinadora del projecte Activa’t per la salut mental
cristina.conejo@salutmental.org

Alba de la Torre
Responsable de programes de suport mutu
alba.delatorre@salutmental.org

Cecília Agramunt
Responsable de programes d’empoderament i recuperació (Prospect)
cecilia.agramunt@salutmental.org

Núria Marchal
Responsable l’Espai Situa’t Barcelonès Nord
nuria.marchal@salutmental.org

Meritxell Vidal
Responsable de l’Espai Situa’t Terres de l’Ebre

meritxell.vidal@salutmental.org

Alícia de Maya
Responsable Espai Situa’t demarcació de Girona
alicia.demaya@salutmental.org

Cristian Vinagre
Responsable Espai Situa’t del Prat de Llobregat i suport tècnic de l’estratègia local de promoció de la salut mental de El Prat de Llobregat
cristian.vinagre@salutmental.org


Laura Muñoz
Responsable Espai Situa’t Pirineu Lleida
laura.muñoz@salutmental.org

Mireia Ribas
Responsable Espai Situa’t Catalunya Central – Bages
mireia.ribas@salutmental.org

Judith Gràcia
Responsable Espai Situa’t Baix Llobregat
judith.gracia@salutmental.org

Geni Ustrell
Responsable de l’Espai Situa’t Anoia
geni.ustrell@salutmental.org

Jèssica Pérez
Responsable Espai Situa’t Vallès Oriental
jessica.perez@salutmental.org

Laura Pliego
Responsable Espai Situa’t Barcelona esquerra – litoral i responsable de Justament
laura.pliego@salutmental.org

Èlia Lucia
Responsable de l’Espai Situa’t Camp de Tarragona
elia.lucia@salutmental.org

Sandra Alibau
Responsable de l’Espai Situa’t Garraf
sandra.alibau@salutmental.org

Montserrat Cuesta
Responsable Espai Situa’t Vallès Occidental
montserrat.cuesta@salutmental.org

Àrea d’Incidència, Comunicació i Aliances

Elisenda Ferrer
Directora d’Incidència, Comunicació i Aliances
elisenda.ferrer@salutmental.org

Iván Cano
Responsable d’Incidència i Drets
ivan.cano@salutmental.org

Mar Novel
Responsable de Comunicació i Premsa
mar.novel@salutmental.org

María Játiva
Tècnica de Comunicació
maria.jativa@salutmental.org

Gemma Marcet
Responsable d’Aliances i Fundraising
gemma.marcet@salutmental.org

Àrea de Finances, Administració, Suport i Persones

Mari Carmen Segura
Directora de Finances, Administració, Suport i Persones
mcarmen.segura@salutmental.org

Víctor Bonjorn
Responsable de Qualitat i Desenvolupament Tecnològic
victor.bonjorn@salutmental.org

Silvia Ramírez
Responsable de la Unitat de gestió i suport a l’Àrea de persones
silvia.ramirez@salutmental.org

Mireia Casan
Responsable de Persones
mireia.casan@salutmental.org

Sònia Bosch
Responsable de Finances
sonia.bosch@salutmental.org

Carmen Prados
Responsable de Subvencions
carmen.prados@salutmental.org

Aurora Álvarez
Tècnica d’Administració i Comptabilitat
aurora.alvarez@salutmental.org

Andrés Sanchez
Auxiliar administratiu
andres.sanchez@salutmental.org

Salut Mental Catalunya compta amb la col·laboració de persones en pràctiques i voluntàries en diferents àrees gràcies al suport de l’Ajuntament de Barcelona, entre d’altres organismes participants.

Skip to content