Foto de l’equip SMC en la trobada d’estiu 2022

Organigrama SMC

Consulta l’organigrama complet en versió PDF

Direcció general

Marta Poll
Direcció general
marta.poll@salutmental.org

Àrea de serveis a entitats i persones i innovació

Àrea de serveis a les entitats i projectes

Carles Bonete
Responsable de programes sociocomunitaris
carles.bonete@salutmental.org

Bàrbara Mitats
Responsable de programes de recuperació i formació
barbara.mitats@salutmental.org

Àrea d’atenció a les persones

Cristina Páez
Direcció Àrea d’atenció a les persones
cristina.paez@salutmental.org

Ares Sánchez
Coordinadora Club Social El Far – La Garriga
ares.sanchez@salutmental.org

Judit Capella
Tècnica Club Social El Far – La Garriga
judit.capella@salutmental.org

Ana Belén Páramo
Coordinadora Club Social Espai 3 – Cornellà
anabelen.paramo@salutmental.org

Dídac Nierga
Tècnic Club Social Espai 3 – Cornellà
jessica.lopez@salutmental.org

Belén Sánchez
Tècnica Club Social Espai 3 – Cornellà
belen.sanchez@salutmental.org

Íngrid Donoso
Coordinadora Club Social Tu Tries – Mataró
ingrid.donoso@salutmental.org

Gerard Prats
Tècnic Club Social Tu Tries – Mataró
gerard.prats@salutmental.org

Silvia Salvador
Tècnica Club Social Tu Tries – Mataró
silvia.salvador@salutmental.org

Montserrat López
Coordinadora Club Social La Llum – Mollet del Vallès
montse.lopez@salutmental.org

Montse Álvarez
Tècnica Club Social La Llum – Mollet del Vallès
montse.alvarez@salutmental.org

Ester Cortés
Tècnica Club Social La Llum – Mollet del Vallès
ester.cortes@salutmental.org

Judith Benítez
Coordinadora Club Social El Llorer – El Vendrell
judith.benitez@salutmental.org

Rocío Arias
Tècnica Club Social El Llorer – El Vendrell
rocio.arias@salutmental.org


Carme Ortega
Coordinadora Club Social Egara – Terrassa
carme.ortega@salutmental.org

Cristina Altaba
Tècnica Educadora Club Social Egara – Terrassa
cristina.altaba@salutmental.org

Kenny Carmona
Tècnic Club Social Egara – Terrassa / Tècnic de suport a l’autonomia
kenny.carmona@salutmental.org

Cristina Hernández
Coordinador Club Social Gramenet
cristina.hernandez@salutmental.org

Joel Pérez
Tècnic Club Social Gramenet
joel.perez@salutmental.org

Valentina García
Tècnica Club Social Gramenet
valentina.garcia@salutmental.org

Marina Montasell
Responsable del programa XarXaJoves Barcelona
marina.montasell@salutmental.org

Michelle Glowakrzywo
Responsable del programa XarXaJoves Barcelonès Nord
michelle.glowakrzywo@salutmental.org

Mariona Siles
Responsable del programa XarXaJoves Lleida
mariona.siles@salutmental.org

Cristina Altaba
Responsable Suport Emocional a Joves a Terrassa
cristina.altaba@salutmental.org

Judith Benítez
Responsable Suport Emocional a Joves al Baix Penedès
judith.benitez@salutmental.org

Jessica López
Responsable Suport Emocional a la Covid persistent a St Boi de Llobregat
jessica.lopez@salutmental.org

Raquel Arilla
Responsable de serveis sociocomunitaris
raquel.arilla@salutmental.org

Activa’t per la salut mental

Cristina Conejo
Coordinació del projecte Activa’t per la salut mental
cristina.conejo@salutmental.org

Alba de la Torre
Responsable de programes de suport mutu
alba.delatorre@salutmental.org

Cecília Agramunt
Responsable de l’Espai Situa’t Terres de l’Ebre i de programes de capacitació i corresponsable del programa d’empoderament Prospect
cecilia.agramunt@salutmental.org

Núria Marchal
Responsable de projectes i Espai Situa’t Barcelonès Nord i corresponsable del programa d’empoderament Prospect
nuria.marchal@salutmental.org

Alícia de Maya
Responsable Espai Situa’t demarcació de Girona
alicia.demaya@salutmental.org

Cristian Vinagre
Responsable Espai Situa’t del Prat de Llobregat i suport tècnic de l’estratègia local de promoció de la salut mental de El Prat de Llobregat
cristian.vinagre@salutmental.org

Albert Alonso
Responsable Espai Situa’t del Prat de Llobregat i suport tècnic de l’estratègia local de promoció de la salut mental de El Prat de Llobregat
albert.alonso@salutmental.org

Olga Serna
Responsable Espai Situa’t Pirineu Lleida
olga.serna@salutmental.org

Mireia Ribas
Responsable Espai Situa’t Catalunya Central – Bages
mireia.ribas@salutmental.org

Judith Gràcia
Responsable Espai Situa’t Baix Llobregat i corresponsable del programa d’empoderament Prospect
judith.gracia@salutmental.org

Geni Ustrell
Responsable de l’Espai Situa’t Anoia
geni.ustrell@salutmental.org

Jèssica Pérez
Responsable Espai Situa’t Vallès Oriental
jessica.perez@salutmental.org

Laura Pliego
Responsable Espai Situa’t Barcelona esquerra – litoral i responsable de programes transversals (Justament, Psicoxarxa, capacitació i model d’atenció)
laura.pliego@salutmental.org

Èlia Lucia
Responsable de l’Espai Situa’t Camp de Tarragona
elia.lucia@salutmental.org

Sandra Alibau
Responsable de l’Espai Situa’t Garraf
sandra.alibau@salutmental.org

Àrea d’Incidència, Comunicació i Aliances

Elisenda Ferrer
Direcció d’Incidència, Comunicació i Aliances
elisenda.ferrer@salutmental.org

Iván Cano
Tècnic d’Incidència i Drets
ivan.cano@salutmental.org

Mar Novel
Responsable de Comunicació i Premsa
mar.novel@salutmental.org

María Játiva
Tècnica de Comunicació
maria.jativa@salutmental.org

Gemma Marcet
Responsable d’Aliances i Fundraising
gemma.marcet@salutmental.org

Àrea de Finances, Administració, Suport i Persones

Mari Carmen Segura
Directora de Finances, Administració, Suport i Persones
mcarmen.segura@salutmental.org

Víctor Bonjorn
Responsable de Qualitat i Desenvolupament Tecnològic i tècnic de subvencions a les associacions
victor.bonjorn@salutmental.org

Silvia Ramírez
Responsable de Recursos Humans
silvia.ramirez@salutmental.org

Max Sas
Responsable de Finances
max.sas@salutmental.org

Carmen Prados
Tècnica de Subvencions
carmen.prados@salutmetal.org

Aurora Álvarez
Tècnica de Comptabilitat i Administració
aurora.alvarez@salutmental.org

Andrés Sanchez
Auxiliar administratiu
andres.sanchez@salutmental.org

Elise Servanez
Suport administratiu
practiques@salutmental.org

Gurjinder Singh Kaur
Suport informàtic
practiques.IT@salutmental.org