Direcció general

Marta Poll
Direcció general
marta.poll@salutmental.org

Àrea de serveis a entitats i persones i innovació

Bàrbara Mitats
Coordinació Programes de recuperació i formació
barbara.mitats@salutmental.org

Carles Bonete
Coordinació Programes sociocomunitaris
carles.bonete@salutmental.org

Laura Pellisé
Coordinació Programes de participació, voluntariat i gènere
laura.pellise@salutmental.org

Cristina Conejo
Coordinació del projecte “Activa’t per la salut mental”
cristina.conejo@salutmental.org

Mar Datsira
Técnica del programa d’assessorament jurídic i defensa de drets
mar.datsira@salutmental.org

Alba de la Torre
Responsable de programes de suport mutu

alba.delatorre@salutmental.org

Cecília Agramunt
Responsable de programes de capacitació i corresponsable del programa d’empoderament Prospect – Responsable Espai Situa’t Terres de l’Ebre
cecilia.agramunt@salutmental.org

Núria Marchal
Coresponsable del programa d’empoderament Prospect – Responsable Espai Situa’t Barcelonès Nord
nuria.marchal@salutmental.org

Laura Pliego
Responsable Espai Situa’t Vallès Occidental
laura.pliego@salutmental.org

Alícia de Maya
Responsable Espai Situa’t Girona
alicia.demaya@salutmental.org

Cristian Vinagre
Responsable Espai Situa’t El Prat
cristian.vinagre@salutmental.org

Judith Gràcia
Responsable Espai Situa’t Baix Llobregat
judith.gracia@salutmental.org

Olga Serna
Responsable Espai Situa’t Pirineu Lleida
olga.serna@salutmental.org

Mireia Ribas
Responsable Espai Situa’t Catalunya Central – Bages
mireia.ribas@salutmental.org

Iván Cano
Responsable Espai Situa’t Barcelona litoral-esquerra
ivan.cano@salutmental.org

Atenció a les Persones

Cristina Páez
Direcció Servei Atenció a les Persones
cristina.paez@salutmental.org

Raquel Arilla
Responsable de Serveis d’Atenció Domiciliària i Suport Comunitari
raquel.arilla@salutmental.org

Mariona Siles
Responsable del programa XarXaJoves Lleida
mariona.siles@salutmental.org

Marina Montasell
Responsable del programa XarXaJoves Barcelona
marina.montasell@salutmental.org

Michelle Glowakrzywo
Responsable del programa XarXaJoves Barcelonès Nord
michelle.glowakrzywo@salutmental.org

Ares Sánchez
Coordinadora Club Social El Far – La Garriga
ares.sanchez@salutmental.org

Judit Capella
Tècnica Club Social El Far – La Garriga
judit.capella@salutmental.org

Ana Belén Páramo
Coordinadora Club Social Espai 3
anabelen.paramo@salutmental.org

Jéssica López
Tècnica Club Social Espai 3
jessica.lopez@salutmental.org

Belén Sánchez
Tècnica Club Social Espai 3
belen.sanchez@salutmental.org

Íngrid Donoso
Coordinadora Club Social Tu Tries
ingrid.donoso@salutmental.org

Gerard Prats
Tècnica Club Social Tu Tries
gerard.prats@salutmental.org

Silvia Salvador
Tècnica Club Social Tu Tries
silvia.salvador@salutmental.org

Montse López
Coordinadora Club Social La Llum
montse.lopez@salutmental.org

Montse Álvarez
Tècnica Club Social La Llum
montse.alvarez@salutmental.org

Ester Cortés
Tècnica Club Social La Llum
ester.cortes@salutmental.org

Dolors Verdugo
Tècnica Club Social La Llum
dolors.verdugo@salutmental.org

Judith Benítez
Coordinadora Club Social El Llorer
judith.benitez@salutmental.org

Rocío Arias
Tècnica Club Social El Llorer
rocio.arias@salutmental.org

Carme Ortega
Coordinadora Club Social Egara
carme.ortega@salutmental.org

Cristina Altaba
Tècnica Educadora Club Social Egara
cristina.altaba@salutmental.org

Kenny Carmona
Tècnic Club Social Egara
kenny.carmona@salutmental.org

Daniel López
Coordinador Club Social Gramenet
daniel.lopez@salutmental.org

Joel Pérez
Tècnica Club Social Gramenet
joel.perez@salutmental.org

Cristina Hernández
Tècnica Club Social Gramenet
cristina.hernandez@salutmental.org

Àrea d’Incidència, Comunicació i Aliances

Elisenda Ferrer Direcció Incidència, Comunicació i Aliances elisenda.ferrer@salutmental.org

Mar Novel
Tècnica de Comunicació
mar.novel@salutmental.org

José Luis Gómez
Tècnic de Comunicació
joseluis.gomez@salutmental.org

Gemma Marcet
Responsable d’Aliances i Fundraising
gemma.marcet@salutmental.org

Iván Cano
Tècnic d’incidència
ivan.cano@salutmental.org

Àrea de Finances, Administració, Suport i Persones

Mari Carmen Segura
Directora de Finances, Administració, Suport i Persones
mcarmen.segura@salutmental.org

Òscar Pérez
Responsable d’Administració, comptabilitat i finances
oscar.perez@salutmental.org

Carmen Prados
Tècnica de subvencions
carmen.prados@salutmental.org

Aurora Álvarez
Tècnica de comptabilitat i administració
aurora.alvarez@salutmental.org

Víctor Bjorn
Responsable de Qualitat i Desenvolupament Tecnològic
victor.bjorn@salutmental.org

Andrés Sanchez
Recepció
andres.sanchez@salutmental.org

Silvia Ramírez
Responsable de recursos humans
silvia.ramirez@salutmental.org