Salut Mental Catalunya

Amics, familiars i persones amb problemes de salut mental
Junts pel benestar de tots

Els nostres Clubs Socials

En aquest llistat podeu consultar els nostres Clubs Social federats, així com els que formen part de la Comissió Tècnica de Clubs Socials de la Federació Salut Mental Catalunya.

També podeu trobar la informació dels Clubs Socials al nostre Mapa de Recursos en salut mental.

*El Far no està reconegut oficialment com Club Social, però l’incluim al llistat perquè ofereix serveis d’inclusió social.

CLUB SOCIAL LOCALITAT  CORREU ELECTRÒNIC
Aixec Barcelona clubsocial@aixec.cat
Aidar Igualada clubsocialaidar@gmail.com
Airecel Tàrrega airecel@aalba.cat
Cap Endavant Barcelona clubsocial@arep.cat
Compàs Juneda clubsocial@talma.cat
Figueres Figueres ass_smental_girona@hotmail.com
Egara Terrassa csegara@fundacio.salutmental.org
El Badiu Badalona clubbadiu@salutmentalbn.org
El Cercle Girona ass_smental_girona@hotmail.com
*El Far La Garriga cselfar@gmail.com
El Llorer El Vendrell csllorer@fundacio.salutmental.org
El Nord Mollerussa asm.pladurgell@gmail.com
El Picot La Seu d’Urgell clubsocial@intress.org
El Porxo Balaguer club.elporxo@gmail.com
El Porxo Reus associaciofmmreus@hotmail.com
El Roure Hospitalet de Llobregat csroure@afemhos.org
El Turó Vilafranca del Penedès turo.salutmental@gmail.com
Encenall Calella de Mar encenall6@gmail.com
Espai 3 Cornellà de Llobregat csespai3@fundacio.salutmental.org
Esquima Masnou esquima@esquima.org
Marianao Sant Boi de Llobregat clubsocial@marianao.net
Gràcia Barcelona clubsocial@smgracia.org
Gramenet Santa Coloma de Gramenet csgramenet@fundacio.salutmental.org
La Brúixola Lleida labruixola@smponent.com
La Llum Mollet del Vallès cslallum@fundacio.salutmental.org
La Muralla Tarragona info@clubsociallamuralla.com
La Xamba Sabadell clubxamba@salmensa.org
Ments Obertes Barcelona club@spcsocial.org
Mosaic Manresa clubsocial@projectemosaic.cat
Portalet Granollers portalet@fundaciolar.cat
Punt Trobada Martorell cspuntdetrobada@salutmentalblln.org
Nikosia Barcelona info@radionikosia.org
Sol Solsonès Solsona soldesolsones@yahoo.es
Suport Castellar Casteller del Vallès suportcastellar@hotmail.com

Tu Tries

 

Mataró

 

cstutries@fundacio.salutmental.org