Salut Mental Catalunya

Amics, familiars i persones amb problemes de salut mental
Junts pel benestar de tots

L’equip de l’Activat per la salut mental

Barbara Mitats

Bàrbara Mitats

Cecília Agramunt

Cristina Conejo

Cristina Conejo

 Espai Situa’t Sant Boi

bmitats@federacio.salutmental.org

 Espai Situa’t Terres de l’Ebre

cagramunt@federacio.salutmental.org

 Espai Situa’t Nou Barris

cconejo@federacio.salutmental.org

Cristina Fernández

Cristina Fernández

Elisabeth Pérez

Elisabet Pérez

Ferran Castellarnau

Ferran Castellarnau

 Espai Situa’t Lleida

cfernandez2federacio.salutmental.org

 Espai Situa’t Igualada

eperez@federacio.salutmental.org

 Espai Situa’t Vilanova

fcastellarnau@federacio.salutmental.org

eva-fernandez-150x225
Eva Fernàndez
Lydia Santín

Lydia Santín

Miquel Miranda

Miquel Miranda

Espai Situa’t Girona

efernandez@federacio.salutmental.org

Comunicació

lsantin@federacio.salutmental.org

 Formació i apoderament

mmiranda@federacio.salutmental.org

Mireia Ribas

Mireia Ribas

ona-yanez-150x225Ona Yàñez

Mònica Aresté

Mònica Aresté

Espai Situa’t Manresa

mribas@federacio.salutmental.org

Espai Situa’t Sabadell

oyanez@federacio.salutmental.org

 Espai Situa’t Tarragona

mareste@federacio.salutmental.org

Machús San Pío

Machús San Pío

Raquel Ariza

Raquel Ariza

Ruth Soriano

Ruth Soriano

 Direcció projecte

mjsanpio@federacio.salutmental.org

Espai Situa’t Valles Oriental

rariza@federacio.salutmental.org

 Espai Situa’t Santa Coloma

rsoriano@federacio.salutmental.org